Kompletní nabídku jízdních kol 2018 jsme přesunuli na nový e-shop

Jak vybrat kolo

Test centrum

Co se s kolem děje, než Vám ho pošleme?

Před odesláním každé kolo sestavíme a kompletně seřídíme. Vám pak už jen stačí nasadit přední kolo, řídítka a můžete vyrazit. Při osobním vyzvednutí na kole můžete rovnou odjet.

Kolo nám výrobci posílají zabalené v krabici, je tak mnohem skladnější. Každý model máme na prodejně již sestavený, abychom ale mohli uspokojit co nejvíce zákazníků, tak zbytek kol máme ve skladu ještě v krabicích.

Před odesláním kolo vybalíme, sestavíme, seřídíme a následně opět rozložíme a vrátíme do krabice.

Náš servisní technik kolo vybalí, prohlédne ho, jestli je v pořádku a jestli mu nechybí žádná součást. Dále si kolo upevní do stojanu a provede montáž.

U kola musí upevnit řídítka do představce, přidělat přední kolo, přidělat pedály,  natáhnout lanka a bowdeny.

 Když je kolo takto sestavené, tak je na řadě seřízení. Kontroluje se komplet celé kolo. Brzdy, přehazovačka, přesmykač, hlavové složení, výplety + se dotáhnou všechny šrouby.

  

Dále je možné u vzduchové vidlice nastavit odpružení přímo na hmotnost budoucího majitele. Pokud je kolo touto vidlicí vybavené, tak z pravidla zákazníkovi s tímto dotazem voláme.

Po kompletním seřízení kolo vyzkoušíme, a pokud je vše v pořádku, kolo zase částečně rozložíme a pečlivě zabalíme, abychom ho mohli vložit do krabice. 

 

Všechny ochranné kartony a obaly vracíme tam, kde byly, abychom měli jistotu, že se kolo dostane k zákazníkovi tak, jako by si ho vyzvedl přímo u nás. 

Dále se můžete podívat, jak kolo zprovoznit, až Vám ho doručíme. Je to opravdu jednoduché a zvládne to každý. KLIKNI 


Naše prodejna